Privātuma politika

Sīkdatnes

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, jums ir tiesības aizvērt šo vietni un izdzēst no savas pārlūkprogrammas pārlūkošanas vēsturi ar visām sīkdatnēm.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci mājas vietnes apmeklēšanas laikā. Tad katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties Jūsu preferences, uzlabot lietotāja ērtības, kā arī piemeklēt Jums piemērotākās reklāmas.

Personas datu apstrāde, apmeklējot interneta vietni www.maraslacis.lv

Personas datu apstrādes nolūki

Lietojot vietni www.maraslacis.lv var tikt apstrādāta Jūsu datu informācija – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, dzīves vietas adrese un norēķinu informācija, lai varam identificēt Jūs kā lapas apmeklētāju un lai veiktu un risinātu abpusēju komunikāciju starp mūsu uzņēmumu un Jums.

Personas datu glabāšanas laiks

Ja datu apstrādes un glabāšanas laiks nav noteikts LR spēkā esošajos normatīvajos aktos, tad datu glabāšanas laiks atkarīgs no minēto informācijas un datu apstrādes mērķu sasniegšanas. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegtu piekrišanu, tad dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta.

Personas datu nodošana

Jūsu personas dati netiek izpausti trešajām pusēm, un tie tiek izmantoti tikai informācijas apkopošanas un komunikācijas  nolūkos.

Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Personas datu apstrādes vieta

Personas dati tiek apstrādāti uzņēmumā SIA “Māras Lācis”, Liepājā, juridiskā  adrese Flotes ielā 16, LV-3405, kas ir arī visu datu turētājs.