ĒDINĀŠANA IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS

Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana valsts un pašvaldību skolās un pirmsskolu izglītības iestādēs ir SIA “Māras Lācis” galvenais specializācijas virziens, kurā strādājam vairāk nekā 25 gadus un esam izveidojuši profesionālu un zinošu komandu veiksmīgai pakalpojuma nodrošināšanai, kļūstot par vienu no vadošajiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem  Kurzemē.

Mēs nodrošinām Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām atbilstošu ēdiena pagatavošanu uz vietas vai gatavošanu ar piegādi.

Tā kā veselīgs un barojošs uzturs ir būtiska skolēna ikdienas sastāvdaļa, mēs pielāgojam ēdienkarti katras izglītības iestādes vajadzībām un  specifikai.

Pašlaik SIA “Māras Lācis” apkalpo 17 izglītības iestādes, ikdienā spējot nodrošināt vairāk nekā 10 000 maltīšu.

Mūsu klienti ir: Liepājas Ezerkrasta sākumskola, Liepājas Katoļu pamatskola,  Liepājas 3. pamatskola, Liepājas Raiņa 6. vidusskola, pirmsskolas izglītības iestādes (PII) – “Gailītis”, “Liesmiņa”, “Margrietiņa”, “Mazulītis”,  “Pienenīte”, “Sauleszaķis”,  “Stārķis”, “Gulbītis”, “Kriksītis”, “Sirsniņskola”,  “Prātnieks” un Liepājas Kristīgā PII.